درباره ما

محصولات کنجدی گلبن

ما یک تولیدی محصولات کنجدی هستیم.

تولیدی محصولات کنجدی گلبن اردکان از سال ۱۳۹۱ کار خود را با تولید روغن ارده کنجد به روش سنتی آغار کرد و با گذشت زمان، ارده و حلوا ارده را نیز به تولیدات خود اضافه نمود.

تولیدی گلبن همیشه و در همه حال اولویت کار خود را – به دور از وارد شدن به رقابت های جذب مشتری و بازاریابی – به کیفیت محصول داده و خوشبختانه توانسته با ارائه محصولات طبیعی و سالم و به دور از هرگونه مواد نگهدارنده و افزودنی جای خود را در سفره های ایرانی باز کند.

گلبن در راستای احیا طب سنتی و تغذیه سالم اسلامی – ایرانی مفتخر است که تولید کننده ی یکی از بهترین و سالم ترین روغن های خوراکی مورد تایید و تاکید طب سنتی می باشد.

چرا ما ؟

گلبن در راستای احیا طب سنتی و تغذیه سالم اسلامی - ایرانی مفتخر است که تولید کننده ی یکی از بهترین و سالم ترین روغن های خوراکی مورد تایید و تاکید طب سنتی می باشد.

گلبن در راستای حمایت از مشتری و کاهش قیمت های مصرف کننده، حذف واسطه ها را در دستور کار خود قرار داده و مشتریان گرامی میتوانند اجناس خریداری شده از کارخانه را در زمان و مکان مورد نظر خود تحویل بگیرند.

گلبن همیشه و در همه حال وظیفه خود دانسته با هدف پشتیبانی، حمایت و تشویق مستمر از کشاورز ایرانی برای کشت هر چه بیشتر کنجد ایرانی در راستای کاهش وابستگی به واردات آن تلاش کند.

گلبن با ۹ سال سابقه درخشان در زمینه تولید محصولات کنجدی مخصوصا تولید روغن ارده کنجد ، همواره سعی بر افزایش آگاهی مردم در مورد تغذیه سالم داشته و تمام تلاش خود را به کار برده و خواهد برد.  انشاالله.

مشتریان چه می گویند